• Standaard

Back to school, back to work. Back to sportschool? ;)

Geplaatst op 07-09-2017

En opeens is het weer september! De bouwvak en de schoolvakanties zijn weer voorbij. Je bent weer terug naar school, of hebt de kinderen naar school gebracht en bent weer aan het werk.

Tijdens de zomervakantie laten de meeste mensen (wij ook…) de touwtjes wat meer vieren. Tijdens de zomerdagen worden er wat meer terrasjes gepakt, ge-bbq’d, en gedronken. En dat is helemaal niet erg. Het leven is er tenslotte ook om van te genieten.

Wellicht merk je wel dat er onbewust wat kg’s zijn aangekomen, dat je wat minder fit bent, of dat je energie wat lager is. Of dat je niet meer 100% lekker in je vel zit. Gelukkig is daar een oplossing voor! Weer beginnen met bewegen gaat ervoor zorgen dat je weer fitter gaat worden en je beter gaat voelen.

Dus wat is nou het beste moment om weer te starten? Uit ervaring weten wij dat het perfecte moment helaas niet bestaat. En elk begin is weer moeilijk. Als je echter nu de stap neemt ben je over een paar weken alweer ‘back on track’.

Wij helpen je graag op weg!

Dit kan door een van de volgende acties te ondernemen:

Vraag je gratis proefweek aan
Plan zelf je kennismaking in

Kunnen wij je op een andere manier helpen? Reageer dan op deze blog.

Geniet nog van de nazomer en tot snel!

Met sportieve groet,

Team Healthclub One

Deel dit bericht:

Blog

  • Sport jezelf gelukkig: 9 feiten!

    Wie regelmatig sport zit beter in zijn vel. Niet alleen voel je je gezonder, ...

    Lees meer
  • Lekker in je vel zitten, hoe doe je dat?

    Je kunt nu eenmaal niet altijd het zonnetje in huis zijn. Soms zit je gewoon ...

    Lees meer
Archief